Home ShowBiz Miqësia me Heidin, Egla zbulon çfarë po ndodh mes tyre
Miqësia me Heidin, Egla zbulon çfarë po ndodh mes tyre
0

Miqësia me Heidin, Egla zbulon çfarë po ndodh mes tyre

0
0

Egla Ceno gjatë qëndrimit në Big Brother Vip ishte shumë shoqe me Heidi Bacin por duket se gjërat rrugës devijuan dhe raporti i tyre u kris akoma pa dalë nga shtëpia vip.

Hatërmbetjet mes vajzave vijojnë dhe jashtë.

Në daljen e saj të fundit ajo ka zbuluar se nuk është dëgjuar me modelen.

Erjola: Ke komunikuar me Heidin?

Egla: Me Heidin nuk jam dëgjuar.

Për sa i përket pyetjes nëse do të mbeten mikesha Egla u shpreh as këtë nuk di ta thotë.

Kujtojmë se krisjet e para mes tyre filluan kur Egla vazhdoi të sulmonte Romeon në lojë.

Linku:https://www.youtube.com/watch?v=Mi9nwiYqc-c

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C7hYK6otItN/

tags: