Home ShowBiz Justin Timberlake arrestohet gjatë turneut
Justin Timberlake arrestohet gjatë turneut
0

Justin Timberlake arrestohet gjatë turneut

0
0

Justin Timberlake, i cili është sensacioni i këngës pop, është arrestuar.

Sipas raportit të ABC News, ai do të dalë në gjykatë më 25 qershor, pasi u arrestua për një incident me makinë në gjendje të dehur në Sag Harbor, Nju Jork, natën e 17 qershorit.

Kjo vjen pasi Justin shkroi një urim të ëmbël për Ditën e Babait për fëmijët e tij Silas dhe Phineas me gruan Jessica Biel.

Duke postuar në Instagramin e tij, Justin shkroi: “2 dhuratat e mia më të mëdha. Mësoj më shumë për veten çdo ditë vetëm sepse të dy më zgjodhët mua për të qenë babi juaj”.

“Unë do të jem gjithmonë pranë jush nëpër majat dhe luginat tuaja… për t’ju ngritur dhe për t’ju treguar se sa lart mund ta merrni këtë jetë dhe për t’ju marrë kur të bini. Dhe, sigurisht, për t’ju vërshuar me shaka të padurueshme babi Gjatë gjithë rrugës ju dua shumë të dyve që më dhatë qëllimin tim më të madh’.

Linku: https://www.geo.tv/latest/549939-bridgerton-stars-quiz-each-other-in-fun-triviaround

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/justintimberlake/

tags: