Home ShowBiz Nga skenat e xhelozisë tek planet për një fëmijë, rrëfehen Lumbardhi dhe Kaderi
Nga skenat e xhelozisë tek planet për një fëmijë, rrëfehen Lumbardhi dhe Kaderi
0

Nga skenat e xhelozisë tek planet për një fëmijë, rrëfehen Lumbardhi dhe Kaderi

0
0

Lumbardhi dhe Kaderi janë një nga çiftet e krijuara në Big Brother Vip Kosova. Dyshja shfaqen kudo së bashku të lumtur me njëri-tjetrin.

Çiftin ë daljen e tyre të fuindit tek emisioni Kampionët kanë zbuluar detaje të tjera për raportin e tyre dhe skenat e xhelozisë në çift.

Marina nuk ua ka kursyer disa pyetje pikante?

Një futbollist rrethohet nga shumë goca, nga 1 në 100 Lumbardh sa xheloze është Kaderi?”- e pyeti Marina, ndërsa ish-banori tha 190 përqind xheloze.

Nga ana tjetër ndryshe nga Lumbardhi, Kaderi mendon që është vetëm 50 përqind xheloze.

“Bebi do të jetë gocë apo çun ai që do të planifikohet”– i pyeti moderatorja, ndërsa çifti shprehën dëshirën që fëmija i tyre të jetë “një djalë futbollist.”

Linku:Kampionët

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C8FZkBONyid/