Home ShowBiz Ja pse Princ Harry heziton të ekspozojë më shumë sekrete mbretërore
Ja pse Princ Harry heziton të ekspozojë më shumë sekrete mbretërore
0

Ja pse Princ Harry heziton të ekspozojë më shumë sekrete mbretërore

0
0

Princi Harry në dukje ka vendosur të mos botojë librin e tij të dytë, edhe pse kujtimet e tij Spare, që tregojnë jetën e tij në familjen mbretërore, ishin një libër super i shitur.

Sipas deklaratës së vetë Dukës së Sussex-it, ai mund të kishte ndaluar së shkruari edicionin e dytë të autobiografisë shpërthyese për një arsye kryesore.

Në deklaratën e tij për The Telegraph, babai i Princit Archie dhe Princeshës Lilibet tha se ai e di se nëse tregon më shumë sekrete të familjes mbretërore, ata nuk do ta falin atë.

Duke ndarë se kishte material të mjaftueshëm për të shkruar dy libra, Harry zbuloi pse nuk po shkonte për të dytin, “Mund të ishin dy libra, thënë kështu. Dhe pjesa e vështirë ishte nxjerrja e gjërave.”

“Ka disa gjëra që kanë ndodhur, veçanërisht mes meje dhe vëllait tim, dhe deri diku mes meje dhe babait tim, që unë thjesht nuk dua që bota t’i dijë,” shtoi ai.

“Sepse nuk mendoj se do të më falnin ndonjëherë.”

Sidoqoftë, kjo nuk e ndihmoi atë të korrigjohej me familjen mbretërore pasi ata mbetën të tërbuar pasi libri i tij i parë doli në treg.

Duke folur për këtë çështje, një ekspert mbretëror Tom Quinn i tha Mirror, “Vizita e Harry-t në MB nuk ka bërë asgjë për të riparuar marrëdhëniet mbretërore – Harry është shpërfillur shumë publikisht nga babai dhe vëllai i tij.”

Linku:https://www.geo.tv/latest/553554-heres-why-prince-harry-is-reluctant-to-expose-more-royal-secrets

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/meghan.markle.official/

tags: