Home ShowBiz Ylli i “Peaky Blinder”, transformohet me një njeri shumë ndryshe
Ylli i “Peaky Blinder”, transformohet me një njeri shumë ndryshe
0

Ylli i “Peaky Blinder”, transformohet me një njeri shumë ndryshe

0
0

Cillian Murphy ose ndryshe ylli i “Oppenheimer” është fotografuar me një pamje krejt ndryshe nga çdo herë tjetër.

Fituesi i Çmimit Oscar u zbulua si një individ “i panjohur” me një mjekër ngjyrë gri,i veshur me rroba të vjetra, gjatë procesit të filmimit të filmit në skenën në Bath, Angli.

Ky transformim ndodhi për shkak të filmit të tij më të ri me emrin “Steve”.

Aktori i “Peaky Blinder”, u përpoq t’u fshihej kameramanëve por pamja e tij tashmë u bë pjesë e rrjetit në një kohë shumë të shpejt, saqë po bën xhiron e rrjetit.

Filmi përqëndrohet në një ditë normale vendimtare në jetën e personazhit Steve( Murphy), mësuesit kryesor në një institucion reformash.

Personazhi Steve lufton me sëmundjen e shëndetit mendor, gjatë kohës që përpiqet të mbroj nderin e kolegjit dhe vdekjes së tij.

Këtë javë pritet të përfundojnë dhe xhirimet e filmit në Britani të Madhe.

Linku: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/cillian-murphy-unrecognizable-peaky-blinders-33197812

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/cillianmurphyoriginal/