Home ShowBiz Nënë për herë të dytë, Barbana Dini zbulon gjininë e bebit
Nënë për herë të dytë, Barbana Dini zbulon gjininë e bebit
0

Nënë për herë të dytë, Barbana Dini zbulon gjininë e bebit

0
0

Barbana Dini motra e të ndjerit Ergi Dini ka ndarë me ndjekësit lajmin e ëmbël. Këngëtarja pritet të bëhet nënë për herë të dytë. Urimet kanë qenë të shumta për ta.

Familja e tyre do të zgjerohet me një tjetër vajzë. Prej kohësh ajo është shkëputur nga vendi i saj dhe po jeton në SHBA.

Një vit më parë këngëtarja solli në jetë një vajzë, lajmin çifti e bënë të ditur në rrjete sociale.

“Më 15 shtator mes emocioneve të papërshkrueshme, erdhi në jetë mrekullia jonë Ergola Ergi Parubi! Erdhe si bekim për t’i dhënë jetës tonë motiv, ngjyra, jetë e dashuri të pakufi! Bija ime, je kryevepra ime!

Jam e bindur që këtë emër që babi yt zgjodhi për ty do ta mbash me shumë dashuri e krenari! Faleminderit Zot”, shkruajti Barbana një vit më parë.

Linku:https://www.instagram.com/p/C9Prz9WRS7i/?img_index=10

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/barbana_ergidini/