Home ShowBiz Reperi Fedez fotografohet duke u puthur me një vajzë misterioze
Reperi Fedez fotografohet duke u puthur me një vajzë misterioze
0

Reperi Fedez fotografohet duke u puthur me një vajzë misterioze

0
0

Gjatë ditës së djeshme është fotografuar reperi Fedez me një vajzë misterioze me të cilën shihet duke u puthur në buzë.

Ndonëse është në një marrëdhënie me Garance Authie, tashmë duket se mund të këtë përfunduar lidhja e tyre.

Ish-bashkëshkorti i Chiara Ferragani tashmë ka vendosur të krijojë romanca të ndryshme përgjatë një kohe të shkurtër.

Imazhet janë bërë të mundura nga revista Italiane “Chi” nëpërmjet një postimi në rrjetin e tyre Instagram.

Vajza me të cilën është fotografuar duket se është zeshkane dhe me flokët e shkurtra.

Foto janë realizur nga Pulia, në të cilët këngëtarët ishin të angazhuar me koncertet e tyre të rradhës.

Linku:

https://www.instagram.com/p/C9NaSQRMOPd/

Burimi i fotos:

https://www.instagram.com/p/Cl63EKDof2m/?img_index=1

tags: