Home ShowBiz A do ta prezantosh BBV, Arbana Osmani ka një përgjigjie për ndjekësit
A do ta prezantosh BBV, Arbana Osmani ka një përgjigjie për ndjekësit
0

A do ta prezantosh BBV, Arbana Osmani ka një përgjigjie për ndjekësit

0
0

Kur vjen puna tek spektakli i Big Brother Vip emri i Arbanës është i lakuar çdo herë.

Ndjekësit nuk heqin dorë dhe duan ta shikojnë në ekran dhe pse jo në një format të tillë. Në një bashkëbisedim me ta një prej tyre e ka pyetur rreth BBV.

Një ndjekës e pranoi se ndoshta Arbana nuk do t’i përgjigjej pyetjes së tij, por gjithsesi vendosi ta bëjë atë.

Me siguri nuk do të përgjigjesh por unë përsëri do ta bëj pyetjen. A do ta prezantosh BBV këtë vit?

‘Me rëndësi është mos me heq dorë,’-IU

Linku:https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/arbanao/

tags: