Home ShowBiz Zhaklina Gjolla injoron Olta Gixharin në daljen e fundit
Zhaklina Gjolla injoron Olta Gixharin në daljen e fundit
0

Zhaklina Gjolla injoron Olta Gixharin në daljen e fundit

0
0

Gazetarja Zhaklina Gjolla ka qenë e ftuar së fundmi në Top Arena ku nuk iu ka shpëtuar ngacmimeve për jetën personale si dhe për banorët e BBV.

Për jetën private pavarësisht ngacmimeve Zhaklina ka qëndruar hermetike.

E pyetur për raportin me Olta Gixharin, Zhaklina e ka injoruar duke pyetur kush është kjo.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit në shtëpinë vip dyshja nuk patën një raport të mirë madje Zhaklina doli shumë herët nga shtëpia duke e ndërprerë garën. Që nga ajo kohë e deri më sot nuk ka pasur më ura komunikimi mes tyre.

Linku:https://www.youtube.com/watch?v=vJaG5z6uqwY

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C9KrkxbN_DY/?img_index=1

tags: