Home Tag "Amr Warda"

I shkruan modeles në Instagram, futbollisti i njohur përjashtohet nga kombëtarja

0
Ngacmimet ndaj një modeleje bukuroshe, i kanë kushtuar shtrenjtë yllit të Egjiptit Amr Warda. Kjo pasi Federata Egjiptiane e Futbollit ka vendosur që të përjashtojë nga kombëtarja, për shkak të sjelljes së papërshtatshme dhe akuzave për ngacmim seksual. Siç bën të ditur The Sun, Warda i ka dërguar mesazhe të papërshtatshme modeles Merhan Keller ne […]