Home ShowBiz Sa qenka rritur barku…, Elita pozon në ditët e fundit të shtatëzanisë
Sa qenka rritur barku…, Elita pozon në ditët e fundit të shtatëzanisë
0

Sa qenka rritur barku…, Elita pozon në ditët e fundit të shtatëzanisë

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë.

Ata do të bëhen prindër të një vajze, ndërsa vogëlushi Zëri do të bëhet me një motër të vogël.

Elita është në muajin e fundit të shtatëzanisë dhe në një foto të postuar së fundmi teksa pozon në divanët e shtëpisë së saj, duket shumë e këndshme me barkun e rrumbullakosur, teksa mban veshur një kostum me motive leopardi.

Ata të dy ende nuk e kanë zbuluar emrin që kanë vendosur për vajzën, por Gjiko ka lënë të kuptohet se do të jetë një emër po aq unik sa Zëri, fëmija i tyre i parë.

elitaaa

Link: https://www.instagram.com/p/CLt26INBnjJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHGQPQWh-U4/