Home Tag "Brenda pushimeve luksoze të"

Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet

0
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet model të showbizzit shqiptar. Këto ditë ata ndodhen me pushime në një destinacion përrallor si Maldivet. Ka qenë Miriami e cila ka publikuar shumë foto nga arratisja e tyre, ku në sy bie shtëpia e tyre super luskoze në të cilën po qëndrojnë. Pamjet e mëposhtme flasin vetë, […]