Home Tag "Butrint"

Incident gjatë koncertit, ja çfarë i ndodhi Butrint Imerit

0
Butrint Imeri është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare. Gjatë koncertit të fundit këngëtarit i ka ndodhur një incident. Dikush e ka qëlluar me shishe kokës por fatmirësisht situata nuk ka agravuar. Teksa këngëtari po bënte një video me turmën ai goditet me shishe dhe fatmirësish nuk ka pasur ndonjë lëndim serioz. […]

Beniada i ngatërron emrin, Butrint Imeri reagon në rrjete sociale

0
Me hyrjen në Big Brother Beniada është kthyer në një nga vajzat më tërheqëse për publikun. Fakti që modelja ka jetuar në Itali e bën akoma më të veçantë mënyrën e të folurit të saj. Në shtëpinë vip konkurrentët shpesh dëgjojnë muzikë. Së fundmi në sfond është vendosur një këngë e Butrintit dhe reagimi i […]

U tha që është në një lidhje, Butrint Imeri bën reagimin e çuditshëm

0
Jeta private e Butrint Imerit gjithmonë ka shkaktuar zhurmë në mediat sociale. Këngëtari së fundmi u përfol se është në një lidhje dashurie me bukuroshen Olta Beqiri. Pasi rrjeti zhurmoi  nga këto  thashetheme, këngëtari ka reaguar indirekt nëpërmjet një video në rrjete sociale. Ai tregon se është single por ajo që bën përshtypje është që […]