Home ShowBiz Dalin pamjet, Butrint Imeri pranon propozimin surprizë në mes të koncertit
Dalin pamjet, Butrint Imeri pranon propozimin surprizë në mes të koncertit
0

Dalin pamjet, Butrint Imeri pranon propozimin surprizë në mes të koncertit

0
0

Butrint Imeri ka trazuar pafund rrjetin me jetën e tij private.

Këngëtari është super aktiv në rrjete sociale dhe shquhet për një marrëdhënie të ngushtë me ndjekësit dhe fansat.

Në koncertin e fundit Butrinti ka marrë një prpozim të guximshm nga njëra prej fanseve.

Vajza i ka dhënë live unazën.

Butrinti e ka pranuar ku shikohet teksa e vendos në gisht dhe më pas ka vijuar me performancën.

Kujtojmë se në daljne e fundit tek Zemër Luana ka deklaruar se është single.

Linku: https://youtu.be/VjabLTyCsg4

Burrimi i fotos: https://www.instagram.com/butrint_official/

tags: