Home Aktualitet Momente të vështira për këngëtarin, Butrint Imeri ndan pamjet nga spitali
Momente të vështira për këngëtarin, Butrint Imeri ndan pamjet nga spitali
0

Momente të vështira për këngëtarin, Butrint Imeri ndan pamjet nga spitali

0
0

Butrint Imeri është një nga zërat më të dashur të muzikës.

Këngëtari është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Së fundmi ai duket se po kalon një moment të vështirë në familje.

E ëma është shtruar në spital dhe Butrinti shfaqet përkrah saj.

Ende nuk dihet arsyeja pse e ëma ndodhet në spital por urojmë që të jetë diçka kalimtare.

Linku: https://www.instagram.com/stories/butrint_official/2719144011341996264/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/butrint_official/

tags: