Home Lifestyle Çmimi i çmendur i bikinit dhe çantës së Era Istrefit, nuk mund ta besoni sa kushtojnë
Çmimi i çmendur i bikinit dhe çantës së Era Istrefit, nuk mund ta besoni sa kushtojnë
0

Çmimi i çmendur i bikinit dhe çantës së Era Istrefit, nuk mund ta besoni sa kushtojnë

0
0

Këngëtaren Era Istrefi e shohim gjithmonë të kuruar si në pamje ashtu edhe në veshje, e në fakt mjafton ti hedhin një sy çmimeve të veshjeve të saj, për të kuptuar shijet e holla të këngëtares.

Vetëm bikini trup i Erës me vija bardhë e zi, i markës Anne Marie kushton plot 136 euro.

Faqja zyrtare “What they wearin”, ka publikuar në instagramin e saj çmimin e bikinit të Erës.

Kjo faqe ka publikuar gjithashtu edhe çmimin e çantës Channel që kushton plot 2850 euro.

E gjithë veshja e Erës në foton e mëposhtme përfshi edhe syzet 100 euro, shkon në total 3086 euro.

era istrefi

Link: https://www.instagram.com/p/B1042UvgkWJ/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/BzTmGrml7RD/