Home Tag "ciljeta xhilaga"

Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë

0
Çiljeta Xhilaga është mjaft e komentuar dhe e klikuar si rrallë personazhe të tjerë të showbizzit. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte […]

Çiljeta me dedikime të ëmbla për dashurinë e jetës

0
Çiljeta ka bërë një nga ato dedikimet e ngrohta për më të shtrenjtin e saj. Ajo dhe Fernando vazhdojnë ta kenë lidhjen shumë të ngushtë dhe speciale njëlloj si atëherë, kur ishte brenda saj. “Dikur ishte te barku ime…sot është shoku im më i mir. Qumështi panda i mamit vet”, shkroi ajo. Kur të rritet […]

Çfarë e bashkon Çiljetën dhe Valbona Selimllarin?

0
Janë personazhe publike, të bukura, mike të vjetra, por ka edhe diçka që i bashkon ato të dyja. Si Çiljeta ashtu edhe Valbona kanë qenë konkurrente në Miss, në nisje të karrierës së tyre. Më vonë vazhduan në fusha të tjera të punonin, por tani që janë ritakuar, kujtohen edhe ato herët e para kur […]

Çiljeta bën tatuazh në gishtin e unazës

0
Çiljeta ka bërë një tatuazh të ri të dedikuar. Dihet se shkronjat nuk bëhen ashtu kot, por kanë një domethënie për njeriun, përfaqësojnë emrin e një personi të dashur. Po kush është “A-ja” për Çiljetën? Djali dhe i ati quhen Ferndando dhe Ferdinand, kurse e ëma Majlinda. Po Albani? Një “A” në gishtin e unazën […]

Del edhe Çiljeta me bikini

0
Kush nuk mbeti pa postuar foto nga plazhi me bikini, por Çiljeta kishte qëndruar në heshtje deri tani. Një foto e saja nga dita e sotme me diell nuk mund t`i mungonte kësaj vere dhe këtyre pushimeve. Bëhuni gati të shikoni Çilin! Link: https://www.facebook.com/ciljetaxhilaga/photos/a.744870772190431.1073741829.744613025549539/1734532269890938/?type=3&theater Çiljeta, ashtu si disa mama të showbizit ka arritur të mbajë linjat […]

Si dukej Çiljeta 16 vjet më parë?

0
E ka nisur herët karrierën Çili dhe jo si këngëtare. Ishin vitet kur ajo merrte pjesë në Miss-e jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Brazil. Përfaqësonte vendin si më e bukura e tij dhe me vitet që kanë kaluar, thuajse asgjë nuk ka ndryshuar. Sot ështe mami i një djali dhe krahasuar sot me […]

Kur Çiljeta dhe Arditi e djegin fare për ditëlindje

0
Çiljeta ka qenë juri në të dielën e shkuar në programin “Edhe unë këndoj”. Ajo ka shkrepur një foto me mikun e vjetër Arditin dhe e ka postuar më pas në rrjete sociale me një dedikim në ditën e duhur. “Se kur dalim ne të dy në foto e djegim fare. Është fat që në […]

Bukuroshet e showbiz-it të bekuara me djem…

0
Ato janë disa ndër femrat më të ndjekura dhe më simpatike të showbiz-it të cilat janë bekuar me fëmijë të gjinisë mashkullore. Edhe pse vitet kanë kaluar ato vazhdojnë të jenë në formën më perfekte dhe të shkëlqejnë secila në karrierë, duket që fakti i të bërit mama nuk i ka penguar aspak. Më poshtë […]