Home Tag "dance with me"

Finalizohet “Dance with me”, njihuni me çiftin fitues

0
“Dance With Me” mbylli mbrëmë edicionin e 5-të në një mbrëmje emocionuese dhe plot spektakë. Triumfi i kësaj nate dhe i gjithë kompeticionit shkoi për çiftin e aktorëve Eni Jani dhe Genci Fuga. Tre çiftet e fundit në garë ishin Roberti dhe Lei, Monika dhe Donaldi e Eni me Gencin. Këta të fundit aritën t’i shkonin […]

Alketa Vejsiu jep një lajm të trisht nga ‘Dance With Me’

0
Alketa Vejsiu një nga moderatoret më të dashura në Shqipëri, ka një lajm të trishtuar për publikun. Prej disa javësh spektakli ‘Dance With Me’ është kthyer në qendrën e vëmendjes së teleshikuesve, por Alketa sapo dha një njoftim, që nuk do i pëlqejë aspak adhuruesve të këtij spektakli. “Na vjen keq se është finalja, do shpallim fituesin. […]

Kledi Kadiu largohet nga “Dance With Me”, ja cili personazh e zëvendëson

0
“Dance With Me” nën moderimin e Alketa Vejsiut, është më tepër se një garë vallëzimi midis personazheve të njohur, të cilët janë të ndarë në çifte. Në fund të çdo performance, ata vlerësohen nga juria e përbërë nga Robert Alija, Valbona Selimllari dhe Kledi Kadiu. Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ndryshim, në vend të balerinit të […]

Leila Kraja nuk mban dotë lotët në “Dance with me”

0
Mbrëmja e rradhës në “Dance with me” ka dhuruar shumë emocione tek pjesëmarrësit dhe spektatorër. Në një moment, konkurrentja dhe moderatorja e njohur Leila Kraja është përlotur gjatë spektaklit. Mamaja e saj ka patur ditëlindjen dje dhe moderatorja e ka uruar live, por më pas ka qarë. “E kam shumë larg. Mami, gëzuar ditëlindjen. Të dua […]

Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM

0
Është mbajtur mbrëmë show televiziv i çdo të hënë në Klan “Dance with me”. Na ka surprizuar hyrja e Rashel me motorrin e shtrirë duke pozuar të pasmet e saj. Por ka ndodhur edhe diçka më shumë në atë skenë. Moderatorja Leila Kraja, partnerja e Robert Berishës ka kërcyer mbrëmë me pantallona të shkepura nga […]

U përfolën shumë triumfuesin, por si u përjetua fitorja e “Dance with me”

0
U përfol shumë për fituesit, por simpatia dhe spektakli triumfuan në “Dance with me”. Siç ishte parashikuar, mbrëmja e djeshme shënoi edhe puntatën e fundit të spektaklit “Dance with me”. Një ndër edicionet me më shumë largime. Pas shumë sfidash, garës së fortë, por duke mos përjashtuar edhe raste incidentesh, përplasje mes konkurrentëve, largime dhe […]