Home Tag "e trishte"

Humbje e papritur në familje, Ronela Hajati ndan lajmin e trishtë

0
Ronela Hajati po kalon një moment të vështirë në familje. Këngëtarja ka humbur një nga familjarët e saj dhe si rrallë herë dhimbjen ka vendosur ta ndajë me ndjekësit. Krahas postimit Ronela shkruan: ‘Gjyshka ime e dashur, tema e çdo humori në shtëpi, s’u ngopëm kurrë me mirësinë tënde! Zoti të ka pranë vetes dhe […]

Zi në familje! Enca ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

0
Enca ka humbur një nga njerëzit e saj të dashur dhe lajmin e trishtë e ka ndarë me ndjekësit. Gjyshi i saj është ndarë nga jeta dhe per të gjithë familjen e sidomos Encën ka qenë një humbje e madhe. ‘Disa ditë më parë një nga njerëzit më të dashur, të rëndësishëm në jetën time, […]

‘Kam dhimbje të mëdha’, Celine Dion ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

0
Celine Dion ka ndërprerë të gjithë aktivitetet e saj skenike për shkak të problemeve shëndetësore. Këngëtarja e ndau lajmin në rrjetet sociale ku tregoi se ka pasur dhimbje të mëdha dhe të vazhdueshme të muskujve. Shfaqjet ishin planifikuar në muajin e ardhshëm dhe në fillim të vitit të ardhshëm në The Resorts World Theater. ‘Më […]

E trishtë! Ndahet nga jeta anëtari i grupit të njohur muzikor

0
Dusty Hill ka qenë anëtari i grupit të njohur amerikan, artisti është ndarë nga jeta në moshën 72 vjeçare. ‘Në jemi të trishtuar nga lajmet sot që Kompadri ynë, Dusty Hill, ka vdekur në gjumë në shtëpinë e tij në Houston, TX,” Grupi u formua në vitin 1969. Hill u bashkua jo shumë kohë më […]

E trishtë! Ndahet nga jeta gazetarja dhe shkrimtarja e njohur shqiptare

0
Shkrimtarja dhe gazetarja e njohur Vera Isaku është ndarë nga jeta në moshën 66 vjeçare. Mësohet se gazetarja prej vitesh vuante nga një sëmundje e rëndë. Vera lindi në Bilisht, ku kaloi vitet e saj të fëmijërisë dhe të rinisë. Ajo kreu më pas studimet universitare për letërsi në Universitetin e Tiranës. Pas përfundimit të […]

E trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare aktori i njohur

0
Aktori Daniel Mickelson, vëllai i modeles Meredith Mickelson, është ndarë nga jeta në moshën 23 vjeç. I përshkruar si një yll në ngritje , Mickelson ishte i njohur për rolin e tij në serialin amerikan “Mani” dhe filmin horror “The Killer Clown Meets the Candy Man”. Lajmi për vdekjen e aktorit u shpërnda në Instagram […]

‘Inspirimi’ i tij u nda nga jeta, Ermal Meta jep lajmin e trishtë

0
Këngëtari Ermal Meta është një nga zërat më të dashur të muzikës. Talenti i tij prej vitesh tashmë i ka kapërcyer kufijtë dhe të gjithë ndihemi krenar për një artist të tillë. Së fundmi me një postim në rrjete sociale Meta ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë. Mësuesja e tij, Margarita Feka e […]