Home Tag "#emilyratajkowski"

Çmendën fansat me puthjen në Tokio, Emily Ratajkowski ndan detajet e lidhjes me Harry Styles

0
Emily Ratajkowski është duke zbuluar më shumë detaje rreth marrëdhënies së saj me Harry Styles, duke përfshirë edhe kohëzgjatjen e romancës së përfolur, pasi u fotografuan së bashku duke ndarë një puthje pasionante në Tokio. Gjatë një interviste në podcastin ‘My Body’, e cila u publikua dy javë përpara se një fans të filmonte takimin […]

Shokon rrjetin, Emily Ratajkowski zbulon orientimin e saj seksual

0
Emily Ratajkowski ka qenë në qendër të vëmendjes që pas divorcit të saj. Së fundmi, modelja ka habitur përdoruesit e rrjeteve sociale, pasi është shfaqur si biseksuale. Një përdorues në platformën TikTok e ka paraqitur një “sfidë” që “nëse identifikohesh si biseksual, duhet të kishte patjetër një divan kadifeje ngjyrë të gjelbër.” Ratajkowski, pa asnjë […]

Çifti i artë, Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski rrëzojnë nga froni Ben dhe Jennifer

0
Aktori Brad Pitt dhe supermodelja Emily Ratajkowski duket se po rrëmbejnë titullin e çiftit të artë të Hollivudit duke lënë pas çiftin e shumëpërfolur të momentit Ben Affleck dhe Jennifer Lopez pas pretendimeve se ata janë “në lidhje fshehurazi”. Ratajkowski, i dha fund martesës së saj me Sebastian Bear-McClard pas thashethemeve për mashtrim muajin e […]