Home Tag "faydee"

Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”

0
Kënga e sukseshme dhe e veçantë e Luanës në bashkëpunim me Faydee ka rezultuar një sukses. Kënga shënon plot 4 milion vnë YouTube pa mbushur akoma 1 muaj nga data e publikimit. Por si është xhiruar ky super hit dhe a ka pasur prapaskena të pakëndshme?! Pikërisht për të festuar 4 milionshin e këngës është […]

Suksesi i këngës “Yalla Habibi” tashmë pjesë edhe e territorit Arabik

0
Bashkëpunimi i Luanës me Faydeen rezultoi  një mega sukses jo vetëm brënda trojeve Shqiptare por edhe jasht. Ditën e sotme kënga “Yalla Habibi” ka arritur të zërë vëndin e pestë në klasifikimin e top listën e 20 këngëvë në “Arabic charts”. Suksesi vazhdon dhe do vazhdojë gjatë gjithë verës për këtë super këngë. Du me […]

Luana Vjollca dhe Faydee thyejnë rekord shikueshmërie me këngën e “Yalla Habibi”

0
Këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e këngës “Yalla Habibi”, një këngë që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm Faydee. Në vetëm pak orë pas publikimit, kënga arriti 1 milionë klikime, duke thyer kështu një rekord shikueshmërie. Kënga është ritimike dhe është pëlqyer mjaft nga publiku, duke u kthyer mënjëherë në një hit veroror. […]

“Yalla Habibi”, Luana Vjollca publikon këngën me Faydee

0
Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme. Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re, në bashkëpunim me artistin e njohur me famë ndërkombëtare Faydee me titull “Yalla Habibi”. […]

“Të dua”, Luana konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur, i mëson shqip

0
Pas bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarët shqiptar, Luana Vjollca lajmëroi se shumë shpejt do ta shohim më një këngëtar të suksesshëm ndërkombëtar. Mediat zbuluan se Luana do të publikojë së shpejti një këngë me Faydeen, këngëtarin e njohur australian. Ditën e sotme, Luana na prezantoi Faydeen meqë nuk ishte më një sekret bashkëpunimi i tyre […]