Home ShowBiz Suksesi i këngës “Yalla Habibi” tashmë pjesë edhe e territorit Arabik
Suksesi i këngës “Yalla Habibi” tashmë pjesë edhe e territorit Arabik
0

Suksesi i këngës “Yalla Habibi” tashmë pjesë edhe e territorit Arabik

0
0

Bashkëpunimi i Luanës me Faydeen rezultoi  një mega sukses jo vetëm brënda trojeve Shqiptare por edhe jasht. Ditën e sotme kënga “Yalla Habibi” ka arritur të zërë vëndin e pestë në klasifikimin e top listën e 20 këngëvë në “Arabic charts”.

Suksesi vazhdon dhe do vazhdojë gjatë gjithë verës për këtë super këngë.

Du me nejt çdo ditë pa limit, Habibi du du du du.

luana habibi

Ju japim kënaqësinë të shijoni pasditen nën tingujt e supër këngës “Yalla Habibi”

Link: https://www.youtube.com/watch?v=00-GmHu-1HM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0Oir_eHj_8/