Home ShowBiz “Yalla Habibi” 3 milion klikime për 1 javë – Luana zbulon skenën e fshehtë të klipit
“Yalla Habibi” 3 milion klikime për 1 javë – Luana zbulon skenën e fshehtë të klipit
0

“Yalla Habibi” 3 milion klikime për 1 javë – Luana zbulon skenën e fshehtë të klipit

0
0

Sot super bashkëpunimi i bukuroshes Vjollca me Faydee ka arritur plot 3 milion klikime ne YouTube. E për të festuar këtë super sukses të këtij bashkëpunimi Luana ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë.

Në Instagram postohet një fragment i xhirimit të klipit në skenën e mbrëmjes që deri më sot nuk e kishim parë. Luana me një kostrum ngjyrë të gjelbër ka shëndrritur si gjithmonë.

 

Mos e humbsni këtë video të saj në Instagram dhe po ju falim kënaqësinë të shijoni një pasdite të këndshme nën tingujt e muzikës Yalla Habibi.

Link: https://www.instagram.com/p/B0NzguhHAO4/?hl=en

Link: https://www.youtube.com/watch?v=00-GmHu-1HM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0GVzbHHSgh/