Home ShowBiz Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”
Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”
0

Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”

0
0

Kënga e sukseshme dhe e veçantë e Luanës në bashkëpunim me Faydee ka rezultuar një sukses. Kënga shënon plot 4 milion vnë YouTube pa mbushur akoma 1 muaj nga data e publikimit. Por si është xhiruar ky super hit dhe a ka pasur prapaskena të pakëndshme?!

Pikërisht për të festuar 4 milionshin e këngës është vet Luana ajo që zbulon një video nga prapaskena e “Yalla Habibi”.

 

Mos e humbisni këtë video:

Link: https://www.instagram.com/p/B00nP3NnZXV/

 

Link: https://www.youtube.com/watch?v=00-GmHu-1HM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0wANePH98r/