Home Tag "flet per here te pare"

Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

0
Prej ditësh në mediat rozë është përfolur për largimin e moderatores Albana Osmani nga Top Channel, televizion ku punoi për gati 15 vite. Albana nuk reagoi mbi këto lajme, por së fundmi gjatë një komunikimi me ndjekësit në Instagram, ajo konfirmoi largimin nga Top Channel. “A janë të vërteta këto që kanë shkruar portalet së […]

Kush është i dashuri i Olta Gixharit?! Aktorja shqiptare e pranon publikisht

0
Aktorja seksi bjonde, Olta Gixhari është një ndër vajzat e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Ditën e sotme aktorja shfaqej në një video mjaft sensuale, të cilën e pershkruante me komentin: “E bërë nga dashuria ime”. Aktorja ka konfimuar për “Icon style”, se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej […]

Agnesa Vuthaj flet për herë të parë për planet për martesë!

0
Agnesa Vuthaj është një nga vajzat më të bukura të showbizzit shqiptar dhe gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave për pamjen e saj. Ish-missi është përpjekur që jetën e saj private ta mbaj larg mediave, ndërkohë që sot ka folur për herë të parë për planet për martesë. Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, […]

Ka anuluar dasmën me Gjikon? Elita Rudi flet për herë të parë

0
Së fundmi bëri bujë lajmi se Elita Rudi dhe Gjiko do bënin dasmë këtë muaj. Mirëpo pasi iu zbulua ky fakt të cilin po e mbanin sekret, çifti e anuloi dasmën për ta organizuar në një moment tjetër të përshtatshëm e me siguri larg syrit të mediave. Për këtë çështje që pushtoi portalet, ka folur vetë […]