Home Tag "foto me bikini"

Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë

0
Këngëtarja Ronela Hajati po vijon pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme. Aktualisht ajo ndodhet në Miami dhe sapo ka postuar një foto me bikini ku shfaqet më në formë se kurrë. Pavarësisht zërave për një ndarje mes saj dhe Young Zerkës si dhe thashethemeve për […]