Home Tag "fustani transparent"

Fustani transparent i Adrola Dushit, modelja na la thjesht pa fjalë

0
Modelja e njohur Adrola Dushi ka spikatur gjithmonë për tiparet e saj karakteristike dhe linjat perfekte. Në çdo dalje të saj publike, apo në çdo foto të postuar në instagram modelen e shohim gjithnjë të kuruar dhe në formë perfekte. Së fundmi ajo ka postuar në instagramin e saj një foto me një fustan të […]