Home Tag "kercim provokues"

Missi shqiptar, zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës, ja videoja nga karantina që theu rrjetin

0
Miss Shqipëria Atalanta Kërçyku ka përcjellë një atmosferë të nxehtë disa ditë më parë ndërsa mendoi të kërcente gjysmë e zhveshur për të gjithë tifozët e Tiranës. Ajo vetë është tifoze e zjarrtë e Tiranës dhe shpesh herë është parë në shkallët e stadiumit duke brohoritur. Ndërsa lidhur me videon e veçantë të postuar në […]

Nuk përmbahet Kejvina, publikon videon hot nga ballkoni

0
Bukuroshja Kejvina Kthjella, ka nisur pushimet në jug të vendit, nga ku shpërndan herë pas here foto dhe video mjaft provokuese. Se fundmi ajo ka publikuar një video në instagramin e saj, ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë provakative. Kejvina shihet duke tundur të pasmet majë një ballkoni me pamje nga deti dhe duhet thënë […]