Home Tag "klaudia pepa"

Klaudia Pepa e porsa dalë nga dushi, joshëse vetëm me peshqir

0
Mund të thuhet se balerina e njohur Klaudia Pepa ka një marrëdhënie të shkëlqyer me Instagramin. Bukuroshja që aktualisht e vijon karrierën e saj në Itali nuk lë rast pa provokuar nga pak ndjekësit e saj të shumtë. Për këtë sigurisht nuk kanë munguar edhe komentet e shumta si kritike edhe aprovuese, por ajo duket […]

Pas videos seksi, Klaudia Pepa konfliktohet me komentuesit

0
Pamjet sensuale të publikuara nga balerina e famshme Klaudia Pepa u bënë menjëherë virale, edhe pse ato kanë një fund befasues, pasi në sekontat e fundit të videos, balerina bie nga shkallët. Ama duhet theksuar se sensualiteti i videos ishte i jashtzakonshëm dhe Klaudia performonte veç të tjerash pa të brendëshme. Sigurisht që komentet kanë […]

Klaudia Pepa, na befasoi të gjithë me një video

0
Duket se përpjekjet e herpasherëshme për të gjetur suksesin në Italinë fqinje, më në fund janë shpërblyer. Krahas punës si balerinë, Klaudia Pepa së fundmi ka nisur të eksperimentojë dhe në një tjetër fushë. Në atë të prezantimit televiziv. Siç ishte paralajmëruar pak kohë më parë, Pepa do të drejtonte një emision televiziv në platformën […]

Kur Klaudia Pepa rri në shtëpi, marrëzitë nuk kanë fund

0
Fotot nudo, vidot provokuese dhe veprimet e çuditshme të saj nuk kanë fund. Që pas divorcit nga Albi Nako, balerina Klaudia Pepa është në fokus të mediave pasi materiali i ofruar prej saj është i bollshëm. Kësaj here me anë të një postimi në Instagram, Klaudia ka treguar se e feston shumë ndryshe qëndrimin gjithë ditën në […]

Ja ç’mendon Klaudia Pepa për ndryshimet e Tiranës

0
Balerina profesioniste Klauda Pepa, e cila tashmë ka ngritur karrierën e saj në Itali, ka ardhur të qëndrojë disa ditë në Tiranë. Ajo po shfrytëzon këto ditë jo vetëm për t’u takuar me familjarët e saj, por edhe për të shijuar shëtitjet dhe kafet në kryeqytetin shqiptar sëbashku me miqtë e saj. E duket se […]

Ardit Gjebrea dhe Klaudia Pepa bashkë? Çfarë pritet të ndodhë?

0
Ajo është një nga balerinat më të njohura në vendin tonë e cila prej kohësh vijon karrierën në Itali, ai është një ndër moderatorët dhe producentët më të sukseshëm, pa të cilin televizionet shqiptare do mbeteshin pa busull. Klaudia Pepa ndodhet prej disa ditësh në Tiranë. Ajo ka publikuar foto në ndryshme në rrjete sociale ku […]