Home Tag "klaudia pepa"

E parezistueshme Klaudia Pepa! Ekspozon të pasmet me bikini mikroskopik

0
Kjo verë është shumë e nxehtë për balerinën e njohur Klaudia Pepa. Ajo provokon jo pak, teksa, futet në ujë duke ecur ngadalë e duke vënë në pah të pasmet e saj në superformë. Videoja është komentuar së shumti nga ndjekësit e balerinës së talentuar dhe në pak minuta i ka kaluar 30 mijë klikime. 🌊…! A […]

Klaudia Pepa përvëlon rrjetin, fotot në bregdet do iu lënë pa fjalë

0
Fotot e videot e saj provokuese janë të njëpasnjëshme, por balerina e njohur Klaudia Pepa kujdeset që gjithnjë të shtojë detaje sa më pikante tek postimet e reja. Kësaj radhe vëmendje të madhe ka marrë foto-ja e publikuar në Instagram, ku shfaqet me bikini buzë detit, duke ngrënë shalqi dhe duke treguar të pasmet. “Është shalqi […]

Klaudia Pepa nostalgjike për lidhje me Albi Nakon. Shihni çfarë poston

0
Klaudia Pepa kujton momentet kur ishte pjesë e trupës së baletit “Albi Nako Dance”. Balerina shqiptare ka vazhduar karrierën e saj në Itali, por mesa dukete ka marrë malli për grupin e saj të vjetër. Ajo  është kthyer disa vite pas në kohë duke ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku shihet se perfosmanca e tyre […]

Klaudia Pepa publikon momente nga performanca pasionante. Bllokon komentet…

0
Postimet në rrjetet sociale e  mbajnë ende në qendër të vëmendjes mediatike balerinën e njohur shqiptare Klaudia Pepa. Së fundmi ajo ka vendosur që të vijë ndryshe nga herët e tjera ku shfaqet provokative. Në Instagram ka postuar një video ku shihet duke performuar balet kontemporan, sipas saj. Vihet re se bukuroshja i ka bllokuar të […]

Edhe kur bën pazarin hapet në sparkatë. Do çuditeni nga Klaudia Pepa

0
Klaudia Pepa, prej kohësh jeton dhe punon në Itali, ka publikuar një video provokuese në market. Mesa shikojmë në video balerina e famshme shqiptare, bën blerje, por këtë e bën përmes vallëzimit. Mund të shihni, gjithashtu edhe reagimin e qytetarëve të cilët e shikojnë me habihapjen e Klaudias në sparkatë.   Link: https://www.instagram.com/p/BkA03BlHrMw/?taken-by=klaudiapepa Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BjrzFkGn3US/?taken-by=klaudiapepa

Topless në shtrat, Klaudia Pepa “çorodit” rrjetin dhe një ndër banorët e BB në veçanti

0
Klaudia Pepa është padyshim një nga balerinat më të komentuara të showbizzi-t shqiptar. Ndarja e saj nga koreografi Albi Nako bëri shumë bujë. Ndërsa Klaudia tërheq gjithnjë vëmendje me fotot dhe videot provokuese që ndan në rrjetet sociale. Së fundmi balerina ‘ka ngritur temperaturat’, teksa është shfaqur duke pozuar në shtrat pa të brendshme. Kjo foto […]