Home Tag "klipi i ri"

Bëhuni gati të kërceni me “Karamele”, Free Mc’s sjellin hitin veror

0
Djemtë e grupit Free Mc’s kanë prezantuar prej pak ditësh për publikun dhe fansat hitin e tyre veror. “Karamele”, është një këngë ritmike dhe shumë e veçantë e cila në vetëm pak ditë nga publikimi është mirëpritur dhe pëlqyer shumë nga fansat e grupit. Djemtë sjellin një këngë tipike verore e cila flet për dashurinë […]

Silva këndon majë çatisë, “Kam përjetuar tmerr, vetëm bërtisja”

0
Silva Gunbardhi ka publikuar në ditën e Shën Valentinit këngën e saj të re kushtuar gjysheve. Kënga “Nënoke”, është realizuar në Gjirokastër dhe Silva ka xhiruar një pjesë të klipit majë çatisë. E ftuar në emisionin “Rudina”, në “Tv Klan”, këngëtarja thotë se ka rrezikuar jetën gjatë klipit për të treguar se  në fakt gjyshja […]

Publikon një pjesë të klipit të ri, Morena do t’ju lëjë pa fjalë

0
Të dielën në drekë, këngëtarja Morena Taraku do të sjellë një këngë të re për fansat e saj. “Missed Call”, ose thirrje e humbur është kënga për të cilën këngëtarja ka punuar kohët e fundit, ndërsa sot ka sjellë një pjesë të klipit që do të publikohet të dielën. Në këtë klip krejt të veçantë, […]

“Vajzë shqiptare”, kënga që do t’ju bëjë për vete sapo ta dëgjoni

0
Këngëtari Tan Bogdani ka publikuar së fundmi një këngë ritmike e cila shumë shpejt është shndërruar në një prej këngëve më të preferuara të fansave të tij. Kënga “Vajzë shqiptare”, ka vetëm disa ditë që është publikuar, por ka marrë menjëherë vemendje maksimale. Kjo këngë me motive popullore dhe  një ritëm të veçantë, deri tani […]

Ritmike dhe e veçantë, kënga e re e Edisës do t’ju bëjë menjëherë për vete

0
Këngëtarja e talentuar Edisa ka nxjerrë në treg prej disa ditësh një tjetër hit të suksesshëm. Kënga “Fore”, publikuar vetëm disa ditë më parë në kanalin e “ArkivaShqip” në “YouTube” premton të kthehet shumë shpejt në një prej këngëve më të dëgjuara të momentit. Zëri karakteristik i Edisës dhe vija melodike e këngës janë pëlqyer […]