Home ShowBiz Granit Xhaka i bën dedikimin e veçantë partneres për ditëlindje
Granit Xhaka i bën dedikimin e veçantë partneres për ditëlindje
0

Granit Xhaka i bën dedikimin e veçantë partneres për ditëlindje

0
0

Partnerja e Granit Xhakës sot feston 30 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk kishte si të mungonte një urim nga ana e Granitit.

Krahas një kujtimi nga dasma e tyre futbollisti shkruan:

‘Zemra ime! Je personi me zemrën më të mirë që kam takuar ndonjëherë. E meriton për çdo gjë të mrekullueshme që ka ndodhur në jetën tënde. Për një burrë me sukses gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme. Të dua përgjithmonë.’

Dyshen shpesh i shikojmë të ndajnë momente të veçanta me dy vajzat e tyre dhe ky përvjetor i ka gjetur më të plotësuar se kurrë.

Linku:https://www.instagram.com/leonita.x/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/leonita.x/