Home Tag "Leonora Jakupit"

Linda Morina me këngën për dëshmorët ngushëllon Leonora Jakupit

0
Linda Morina vazhdon të mbetët një nga personazhet më të përfolur në rrjetet sociale. Ajo vazhdon të mbetët personazhi më atraktiv dhe si duket nuk e ka ndërmend të ndalet. Qesharake aq sa edhe karakteristike me postimet e saj, por ajo është një patriote krenare. Linda së fundmi ka publikuar një këngë për dëshmorët Ahmet Krasniqin dhe […]