Home Tag "luana dhe marina"

Ku po i kalojnë pushimet e tyre Luana dhe Marina? Zbulohet vendi

0
  Janë nisur për të dëfryer diku larg Shqipërisë dhe kjo kuptohet nga postimet e tyre online. Fillimisht Marina “dekonspiroi” në profilin e saj në Instagram. Më pas nuk vonoi shumë edhe Luana publikoi një video ku filmonte veten dhe Marinën, ndërsa në vendodhjen e videos shkruhej St.Moritz në Zvicër, duke zbuluar kështu edhe se ku […]

Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës

0
Luana dhe Marina kanë ruajtur kujtime motrash shumë të bukura nga dasma. Falë edhe atyre që i kanë fotografuar çastet e shkëmbimit të dashurisë mes tyre edhe përmes syve, ato shtuan një tjetër album motrash në këndin e kujtimeve. Ishte Luana ajo që postoi disa foto të shkëputura nga dasma. Të gjithë kemi pasur albume […]

Kush i priti lulet e Marinës?

0
E pamë gjithë ceremoninë e celebrimit, dasmës dhe festën pas dasmës, po ka më. Një ndër çastet më të bukura dhe argëtuese është ai i hedhjes së buqetës. Ku janë beqaret? Ato mblidhen bashkë për të qëndruar në gatishmëri të tufës së luleve. Ajo që i kap nënkupton se së shpejti ka rradhën. Marina i […]

Si e uruan Marinën, motra dhe kunati?

0
Urimi i parë i erdhi nga bashkëshorti i saj i ardhshëm, Getoari. Ata janë në prag të martesës dhe gjithë vëmendja është te ata. Pas nuk mbetet as urimi i Luanës për Marinën, e cila ashtu si gjithmonë e ka quajtur gjysmën e saj. Luana e ka uruar me foton e famshme të festivalit, kur […]

Marina e Getoarit bëhet nuse dhe konfirmohet dasma

0
Marina Vjollca ka qenë surpriza e sfilatës së djeshme të realizuar nga Alketa Vejsiu. Pak përpara nisjes së sezonit të dasmave, u organizua sfilata e fustaneve të nusërisë. Pas të gjitha modeleve në fund doli moderatorja Marina Vjollca, këtë herë e veshur si nuse. Në sallë nisën brohoritmat dhe më e lumtura nga të pranishmet […]

Sa paguhen motrat Vjollca – Zbulohen rrogat e Marinës dhe Luanës?

0
Mediat po shkruajnë rreth pagave të Marinës dhe Luanës. “Xing.al” e portale të tjera kanë shkruar edhe shifra konkrete. Rroga është diçka konfidenciale dhe private dhe është një informacion që vështirë të dalë. Nuk dihet se sa i plotë dhe i saktë mund të jetë ky informacion. Megjithatë moderatoret ende nuk kanë reaguar rreth këtyre shifrave. […]

Motrat Vjollca shkëmbejnë mesazhe dashurie në rrjete sociale!

0
Ka mjaftuar një foto e Luanës nga shtrati, që Marina të komentojë menjëherë. Motra nuk ka humbur kohë, duke i shkruar motrës me një mënyrë të veçantë, sipas kodeve të tyre. “Hi bonita”, i ka komentuar Marina, ndërkohë që Luana ia ka kthyer: “Hi Chikita”. Sigurisht që ato kanë gjuhën e tyre të komunikimit dhe pjesë […]

Ja çfarë mendon Valbona Selimllari për Luanën dhe Marinën!

0
Valbona Selimllari ka shprehur hapur mendimin e saj rreth dy motrave më të dashura për momentin. Ajo ka pasur disa kontakte me to, pasi është intervistuar si nga Luana, ashtu edhe nga Marina dhe nuk i ka kursyer komentet. Është intervistuar së pari nga Luana dhe pasi ka postuar një foto me të ka shkruar: […]

Luana fotografon Marinën dhe Getin – Kudo shfaqet dashuri

0
Shkruajtëm se përse Marina dhe Luana ndodheshin në Prishtinë, por Luana e zbulon arsyen e vizitës. Motrat Vjollca kanë qënë në Prishtinë, pasi kanë qënë në një prej koncerteve të Babastars, për të kërcyer dhe duartrokitur njëra të dashurin e zemrës dhe tjetra kolegun dhe kunatin. Ndërsa Marina dhe Getoari shkëmbenin momente përkëdheljesh, Luana bënte […]