Home ShowBiz Plane kundra Marinës – Reagimi i Getit nuk pritej
Plane kundra Marinës – Reagimi i Getit nuk pritej
0

Plane kundra Marinës – Reagimi i Getit nuk pritej

0
0

Ermal Mamaqi është takuar ditën e djeshme me bukuroshen Luana Vjollca. Nga ky takim Ermali ka shkëputur një foto ku në formë humori shkruan: “Po thurim plane… ndoshta kundra Marinës”

Ky koment i Ermalit mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Getit i cili menjëherë ka reaguar në koment të fotos dhe thjesht shkruan: “Ahhah”.

Marina dhe Geti janë një çift shumë simpatik dhe marrëzisht të dashuruar me njëri-tjetrin, saqë duket qartë që kudo ku përmendet emri i gruas së tij, Geti menjëherë reagon.

Foto është postuar nga Ermali:

Link: https://www.instagram.com/p/B2FCXdiBgRu/

Burimi i fotos së Ermalit: https://www.instagram.com/p/B1eR5KTB6YL/

Burimi i fotos së Luanës: https://www.instagram.com/p/B1hEGPznqrT/