Home Tag "olta gixhari"

Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe

0
Aktorja seksi Olta Gixhari na befason gjithmonë me çdo dalje të saj publike dhe me çdo postim ne profilet e rrjeteve sociale. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video dhe detaji që bie më shumë në sy është mënyra seksi dhe joshëse që ajo ka pozuar. Por Olta përveçse seksi ka një hall shumë të […]

“Pozicioni jot i preferuar” Mësoni si ka reaguar Olta

0
Olta Gixhari gjithmonë na provokon me foton e saj tepër të veçanta që publikon në profilin e saj zyrtarë në Instagram. Së fundmi ka publikuar një foto gjysëm e shtrirë, e cila ka provokuar shumë ndjekësit. Dihej që komentet në këtë foto do të vërshonin lum dhe do kishte edhe komente pikante. Komenti i cili […]

Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari filmohet me këngëtarin spanjoll

0
Prej disa ditësh aktorja e njohur Olta Gixharit është në qendër të mediave rozë për shkak se po përfiltet për lidhjen e saj, pas deklaratës ku u shpreh se jam e dashruar. Por një ditë më parë, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, teksa publikoi disa fotografi me këngëtarin e famshëm spanjoll, Pedro Heredia Reyes. […]

Olta Gixhari feston ditëlindjen, surprizohet nga i dashuri

0
Aktorja seksi bjonde, Olta Gixhari është një ndër vajzat e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Pak ditë më parë, aktorja u shfaq në një video mjaft sensuale, të cilën e përshkruante me komentin: “E bërë nga dashuria ime”. Aktorja konfimroi se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej mjaft tërheqëse […]

Kush është i dashuri i Olta Gixharit?! Aktorja shqiptare e pranon publikisht

0
Aktorja seksi bjonde, Olta Gixhari është një ndër vajzat e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Ditën e sotme aktorja shfaqej në një video mjaft sensuale, të cilën e pershkruante me komentin: “E bërë nga dashuria ime”. Aktorja ka konfimuar për “Icon style”, se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej […]