Home Tag "oriola marashi"

Modelja xhiro majë motorrit vetëm me tanga të kuqe

0
Oriola Marashi ka vendosur të ngrejë edhe më shumë temperaturat, duke u shfaqur rrugëve me tanga. Në një video të publikuar në instagramin e saj modelja është duke bërë xhiro majë një motorri, ndërsa shihet të jetë veshur me një palë tanga të kuqe. Në videon pasardhëse modelja I ka veshur pantallonat, duke shkruar se […]

“Ngele lakuriq…” Oriola Marashi i kthehet ndjekësit

0
Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vend, e cila po korr sukses edhe në arenën ndërkombëtare. Modelja njihet për fotot e saj provokuese dhe zakonisht shfaqet mjaft seksi, ndërkohë nuk mungojnë edhe fotot topless. Së fundmi Oriola ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme bojëqielli, teksa shikon veten në […]

Fotografohet topless dhe pa make up, ja si duket Oriola Marashi

0
Fotot e shumta provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale, e kanë bërë modelen Oriola Marashi shumë të lakuar edhe në media. Por ajo që diskutohet së fundmi është suksesi që modelja po korr në industrinë e mdës, pasi ia ka dalë që të sfilojë për një nga kompanitë më të mëdha të veshjeve siç është […]

“Pa modesti, por…” Oriola Marashi “djeg” sfilatën e fundit

0
Fotot e shumta provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale kanë bërë modelen Oriola Marashi shumë të lakuar edhe në media. Por ajo që diskutohet së fundmi është suksesi që modelja po korr në idnustrinë e mdës, pasi ia ka dalë që të sfilojë për një nga kompanitë më të mëdha të veshjeve siç është ajo […]

“Je duke kopjuar Oriola Marashin”, Kejvina habit më përgjigjen

0
Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, pas largimit nga televizioni “Klan”, pati paralajmëruar se do ta shohim në një projekt televiziv në median italiane. Megjithatë, Kejvina siç duket i është përkushtuar profesionit të saj fillestar siç është ai modelimit. Ajo ka realizuar së fundmi një set fotosh për firmën e njohur “Guess”. Por […]