Home ShowBiz Zbulohet i dashuri misterioz i Oriolës, ja fotot së bashku
Zbulohet i dashuri misterioz i Oriolës, ja fotot së bashku
0

Zbulohet i dashuri misterioz i Oriolës, ja fotot së bashku

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi ka qenë së fundmi në Dubai ku e kemi parë të postojë foto e video të ndryshme.

Në këtë udhëtim ajo shoqërohej nga motra e saj dhe disa mikesha, ndërsa nuk kanë munguar edhe fotot së bashku.

Modelja si gjithmonë na ka mahnitur me format e saj perfekte në foto super provokuese, por ajo që na ka rënë në sy është një foto e veçantë e saj postuar në instastory.

Oriola na prezanton me të dashurin e saj misterioz, të cilin mesa duket e paska gjetur në Dubai.

Ai është veshur me roba sheiku dhe në fakt foto është bërë për humor.

“Me të dashurin tim misterioz”, thotë Oriola ndërsa e shoqëron me një emoji me fytyra të qeshura.

Ja pra kush është i dashuri i Oriolës, mjafton të shihni fotot më poshtë.

Oriola

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4k4aJyBuoS/