Home Tag "rezart veleshnja"

“Ta futi Xhemi se merr…!” Mos vallë pronarja e Top Channel zbuloi rrogën e Xhemi Shehut?

0
Mbrëmjen e kaluar aktori i humorit Rezart Veleshnja, publikoi një video teksa ishte në një darkë me trupën e emisionit “Portokalli”. Të pranishëm në këtë darkë ishte edhe pronarja e Top Channel, Vjollca Hoxha, por edhe drejtori i përgjithshëm Ben Blushi. Nisur nga lirshmëria që e karakterizon, Rezarti nuk ka hezituar që të realizojë batuta […]

Reagon ish e dashura e Rezartit pas akuzave të tij ofenduese

0
Pranvera Metolli është kthyer qëndra e mediave këto ditë pas mesazheve ofenduese që Rezarti publikoi disa ditë në profilin e tij në instastory. Por Rezarti mohoi gjithçka duke thënë që profili i tij i instagramit ishte hakuar. Por Pranvera që ka dy vite që është ndarë nga Rezarti reagon sot kundrejtë të gjithë portaleve që […]

Kjo është pjeshka e Instagramit dhe ne jemi dakort me Rezartin

0
Rezart Veleshnja njihet për natyrën e tij humoristike dhe mundohet që çdo situate ta kthejë me doza humori. Së fundmi ka qënë në makinë dhe ka përfituar nga rasti të nxjerr video veten e tij duke bërë tashmë jo si Rezarti por si pjeshkat e instagramit. Dhe ne ndajmë të njëjtin mendim me Rezartin që […]

Aktori Shqiptarë me fat, takon Vin Diesel

0
Ata frekuentojnë një palestër sëbashku dhe aktori nuk kishte sesi të mos e publikonte një foto të tij me Vin Diesel. Bëhet fjalë për aktorin e humorit në Portokalli Rezart Veleshnja, i cili ka qënë në palestër dhe instruktori i tij ka pak ngjashmëri me Vin Diesel. E ndërkohë Rezarti e ka kthyer këtë foto […]

Rezart Veleshnja nuk e fsheh më, publikon pamje intime me të dashurën

0
Aktori i njohur i “Portokalli”së, Rezart Veleshnja duket se është në një lidhje të konsoliduar tashmë dhe këtë nuk e fsheh më. Rreth një muaj më parë, aktori na prezantoi të dashurën për t’i dhënë fund dyshimeve se është lidhur me moderatoren Ori Nebijaj. Mirëpo edhe pse e fshiu nga Instagrami foton me të dashurën, […]

Si reagoi kur e imituan. Rezart Veleshnja tregon bisedën me Çanin

0
Rezart Veleshnja është padyshim një nga aktorët më të preferuar të humorit. Rolet e aktorit Rezart Veleshnja në ‘Portokalli’ janë ndër më të pëlqyerat nga publiku. Së fundmi aktori në një nga rolet e tij në spektaklin e humorit imiton moderatorin Arjan Çani. Ndërsa të gjithë bëhen kuriozë se çfarë mund të mendojë moderatori për këtë, Rezarti e […]