Home Tag "tirane"

E fundit/ Vetëm një rast në 24 orët e fundit, ja ku është rregjistruar

0
Vetëm një rast i ri me COVID-19 është rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, duke shënuar kështu numrin më të ulët që prej fillimit të pandemisë. Rasti i vetëm gjatë këtyre 24 orëve është rregjistruar në Tiranë dhe sipas ekspertëve të Institutit të Shëndetit Publik, situata paraqitet e qëndrueshme. Aktualisht në spitalet […]

Maluma në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i koncertit

0
Prej pak kohësh po qarkullon lajmi që këngëtari i njohur Maluma do të vijë në Tiranë për të mbajtur një koncert. Ky lajm jo vetëm që është totalisht i vërtëtë, por tashmë është zbuluar edhe data e mbajtjes së koncertit. Në faqen zyrtare të këngëtarit janë publikuar datat e koncerteve të tij për muajt shkurt, […]