Home ShowBiz Motra e Dua Lipës feston 18-vjetorin, këngëtarja emocionon me dedikimin
Motra e Dua Lipës feston 18-vjetorin, këngëtarja emocionon me dedikimin
0

Motra e Dua Lipës feston 18-vjetorin, këngëtarja emocionon me dedikimin

0
0

Vazhdimisht Dua Lipa ka treguar se është shumë e lidhur me familjen e saj, dhe nuk ka hezituar që të tregojë publikisht dashurinë për motrën dhe vëllain.

Ditën e sotme motra e këngëtares shqiptare, feston sot 18-vjetorin e lindjes së saj.

Sot ajo ka vendosur që të urojë publikisht Rinën, në këtë ditë të veçantë, duke i emocionuar të gjithë me fjalët dhe fotot e zgjedhura për të.

“Rina Pina. 18 vjeç, por gjithmonë e vogla ime. Gëzuar ditëlindjen engjëlli im. Shumë krenare për ty (po qaj) për atë që je bërë. Të shikoj duke u rritur ka qenë një nga gjërat e mia më të preferuara në botë. Të dua pafundësisht. Do të perqafoj 18 herë që ta dish, se është e vërtetë. Shpresoj që ky vit të jetë akoma më i mirë. Fotografia e fundit tregon se si ndjehem unë që ti mund të pish pije alkoolike legalisht”, ka shkruar Dua.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxb6RcQFIQa/