Home ShowBiz Humbi të atin vite më parë, Beatriks Ramosaj rrënqeth me dedikimin e ndjerë
Humbi të atin vite më parë, Beatriks Ramosaj rrënqeth me dedikimin e ndjerë
0

Humbi të atin vite më parë, Beatriks Ramosaj rrënqeth me dedikimin e ndjerë

0
0

Këngëtarja Beatriks Ramosaj ka postuar në instastory një video të të atit ndërsa krahas saj shkruan një mesazh mjaft emocionues.

Ajo e ka humbur të atin para disa vitesh dhe ka momente kur e ndien më shumë se kurrë mungesën e tij.

Nëse i ati i saj do të ishte gjallë do të festonte sot ditëlindjen dhe Beatriksi e ka kujtur me një video të veçantë ndërsa shkruan: “Disa ditë janë më të vështira se të tjerat.. Më mungon babai im në qiell sot. Gëzuar ditëlindjen në parajsë babai im i shtrenjtë”.

Këngëtarja ka qenë mjaft e lidhur me të atin dhe sot me rastin e ditëlindjes ka preferuar ta kujtojë në këtë mënyrë, duke i emocionuar të gjithë me dedikimin e saj të veçantë.

Link: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9Wa4ZLhOEv/