Home ShowBiz Merr fund pas 7 vitesh martesë, çifti i famshëm drejt divorcit
Merr fund pas 7 vitesh martesë, çifti i famshëm drejt divorcit
0

Merr fund pas 7 vitesh martesë, çifti i famshëm drejt divorcit

0
0

Aktorja e njohur Lake Bell dhe bashkëshorti i saj Scott Campbell i kanë dhënë fund raportit të tyre pas 7 vitesh martesë.

Lajmin e ka dhënë vetë aktorja me anë të një statusi në instagram ku njofton se ajo dhe Scott nuk janë më bashkë, por do të vazhdojnë të jenë miq të mirë me njëri tjetrin si dhe pranë për fëmijët e tyre.

“Pas 9 viteve bashkë, 7 viteve martesë, dy fëmijëve të mrekullueshëm, unë dhe Scott po i japim fund martesës, por po vazhdojmë me familjen tonë të mrekullueshme, me respekt. Ne do vazhdojmë të jemi prindër të bashkuar dhe miq shumë të mirë për të gjitha ditët tona”, shkruan Lake në statusin e saj.

Ata të dy u martuan në 2013 dhe kanë bashkë dy fëmijë.

Link: https://www.instagram.com/p/CGp0imXBMOK/

View this post on Instagram

Casual date night. @scottcampbell 🖤🖤🖤

A post shared by LAKE BELL (@lakebell) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8Z9hU8B4j6/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3OJzOOhQjN/