Home ShowBiz Kur ju nuk dinit asgjë, ja si u argëtonte Tuna me të birin në fshehtësi të plotë
Kur ju nuk dinit asgjë, ja si u argëtonte Tuna me të birin në fshehtësi të plotë
0

Kur ju nuk dinit asgjë, ja si u argëtonte Tuna me të birin në fshehtësi të plotë

0
0

Tuna pak ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë ku vendosën ta quajnë Zen.

Këngëtarja e mbajti të fshehtë deri në lindje pritjen e saj të ëmbël dhe të gjithë u befasuan nga lajmi.

Për të gjithë ata që u bënë kurioz për të zbuluar më shumë nga prapaskenat e shtatzanisë së saj Tuna ka ndarë disa foto të këndshme.

Lajmi i  lindjes së Zenit shkaktoi shumë zhurmë në rrjet dhe të gjithë po aludonin se kush është i ati i bebit.

Pas të gjitha spekullimeve që u bënë Patrisi vendosi të konfirmonte atësinë duke iu dhënë fund thashethemeve.

Linku:https://www.instagram.com/p/CO8mkKAD6Jd/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/tunasejdi/