Home ShowBiz Princ Harry bën deklaratën e fortë, pallati mbretëror merr vendimin drastik për ta
Princ Harry bën deklaratën e fortë, pallati mbretëror merr vendimin drastik për ta
0

Princ Harry bën deklaratën e fortë, pallati mbretëror merr vendimin drastik për ta

0
0

Ndihmësit mbretërorë duan që Meghan Markle dhe Princi Harry të heqin dorë nga titujt mbretëror pas komenteve ‘të turpshme’ për prindërit.

Komenti i fundit i Princit Harry në lidhje me prindërit thuhet se ka krijuar përplasje mes tyre.

Duka dhe Dukesha e Sussex tani  pritet nga ndihmësit mbretërorë që të heqin dorë nga titujt e tyre pas komenteve të 36 vjeçarit mbi prindërit e Princit Charles dhe Princit William.

Komentet e Harryt janë quajtur si “të turpshme” ndërsa gjykatës të vjetër thuhet se kanë pretenduar se ka një ndjenjë në rritje të “hutimit dhe tradhtisë” në pallat.

Një ndihmës mbretëror i ka thënë ‘Mail On Sunday’: “Njerëzit janë të tmerruar që ai mund t’ia bëjë këtë Mbretëreshës.

Linku: https://www.ok.co.uk/royal/royal-news/prince-harry-meghan-markle-titles-24118828

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/meghanmarkle_official/