Home ShowBiz Stine dhe partnerja drejt ndarjes, ja si e motra i shkatërroi familjen
Stine dhe partnerja drejt ndarjes, ja si e motra i shkatërroi familjen
0

Stine dhe partnerja drejt ndarjes, ja si e motra i shkatërroi familjen

0
0

Partnerja e këngëtait Stine së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Sherri virtual i saj me kunatën pak ditë më parë shkaktoi shumë zhurmë në rrjete sociale.

Gracielës i kishte ardhur në majë të hudës prej kohësh motra e Stines dhe deklaratat ofenduese që kjo e fundit ka bërë për të.

Burime pranë gazetës ‘Panorama’ bëjnë me dije se ky sherr në publik ka bërë që raporti i çiftit të shkojë drejt fundit dhe ‘fatura’ e kësaj ndarje shkon për të motrën.

Kujtojmë se Stine dhe Graciela kanë një vajzë së bashku. Para disa vitesh ata janë ndarë por më pas konfirmuan se raporti i tyre është sheshuar.

Mbetet për tu parë nëse do të kemi një ribashkim të dytë mes tyre apo i dhanë fund përfundimisht.

Linku: https://www.instagram.com/stine_records/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/grazia__official/