Home ShowBiz Shtëpia e Taynës mbulohet me dhurata, ja kush fshihet pas surprizës së këndshme
Shtëpia e Taynës mbulohet me dhurata, ja kush fshihet pas surprizës së këndshme
0

Shtëpia e Taynës mbulohet me dhurata, ja kush fshihet pas surprizës së këndshme

0
0

Tayna është një nga zërat më të dashur të muzikës. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan të rejat më të fundit me ndjekësit.

Shtëpia e reperes është mbuluar nga dhuratat dhe surprizat. Këngëtarja ka vendosur që këtë pasdite t’ia dedikojë adhurueseve të saj që janë kthyer në inspirimin më të madh në karrierën e këngëtares.

“Çikat e mia ma të mirat në botë kanë ardh me më vizitu sot. Fansat më të mirë në botë”, ka shkruar Tayna bashkangjitur dhuratave.

Këngëtarja që në fillesat e saj ka pasur një lidhje të ngushtë me fansat dhe pse tani ka arritur majat nuk e harron se kush i ka dhënë mbështetjen e parë.

Tayna pak kohë më parë vendosi që të largohej nga rutina e saj e përditshme dhe i dhuroi vetes disa ditë pushime në Maldives ku nuk munguan dhe fotot joshëse.

Linku: https://www.instagram.com/stories/tayna/2575553708221809089/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/tayna/