Home Lifestyle Këto shenja do të përjetojnë një romancë të thellë, horoskopi 9 qershor 2021
Këto shenja do të përjetojnë një romancë të thellë, horoskopi 9 qershor 2021
0

Këto shenja do të përjetojnë një romancë të thellë, horoskopi 9 qershor 2021

0
0

Dashi

Në dashuri, Venusi na fton të jemi të kujdesshëm. Mundohuni të shmangni garat dhe rivalitetet, të paktën në marrëdhëniet në çift. Dikush preferoi të ndryshonte punë në mënyrë që të mos binte përsëri në një fazë negativiteti. Në shëndet, ndiheni të fortë, por shmangni hapat e rrezikshëm.

Demi

Në dashuri, duhet të keni kujdes me një person të shenjës së Akrepit. Sot do ti qortoni të gjithë, madje edhe veten. Mundohuni të bëni atë që keni bërë në vitet e fundit, të shmangni rreziqet dhe hapat në errësirë. Në vendin e punës, pasiguritë vazhdojnë. Vlerësoni mirë investimet tuaja. Shëndeti është më i mirë se dje, por mos e teproni.

Binjakët

Në dashuri, Hëna është pozitive. Në një periudhë si kjo, çiftet më të forta mund të kapërcejnë vështirësi të ndryshme. Në vendin e punës, nëse duhet të përballeni me një diskutim me një epror ose të sillni një ide të re, ky është një moment shumë i favorshëm. Në shëndet, ju duhet të largoheni nga monotonia dhe stresi që iu mundon.

Gaforrja

Do të përjetoni emocione të reja në dashuri. Në vendin e punës, falë Jupiterit aktiv, kjo periudhë mund të jetë e rëndësishme për të mbyllur marrëveshjet dhe kontratat; ata që kanë pasur vështirësi do t’ia dalin me sukses. Në shëndet, është një ditë pak në rënie.

Luani

Në dashuri, duke filluar nga e nesërmja Marsi do të rrisë dëshirën për të bërë pushtime zemrash. Disa persona të shenjës së Luanit mund të përjetojnë dashuri me shikim të parë. Në fushën e punës, kjo ditë premton të bëjë zgjedhje të rëndësishme dhe të vendosë projekte që do të jenë shumë të frytshëm për të ardhmen. Në shëndet, ju jeni të lodhur.

Virgjëresha

Në dashuri, nuk është një ditë e mirë.Konfliktet mund të qetësohen nga mbrëmja. Në vendin e punës, asgjë nuk duhet të shtyhet dhe nëse ka tensione, ato duhet të tejkalohen me qetësi. Në shëndet, ndiheni mjaft i lodhur dhe nervoz.

Peshorja

Në dashuri, bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje shumë drastike. Fundjava do të jetë konfliktuoze për të dashuruarit. Në vendin e punës, nëse keni një biznes është e rëndësishme që të bëni vend për projekte të reja. Shëndeti do të jetë i mirë.

Akrepi

Në dashuri, Marsi dhe Jupiteri janë në favor, ju duhet të organizoni diçka të këndshme midis të premtes dhe të shtunës. Nëse keni qenë beqar për shumë kohë, duhet të kërkoni një plazh të ri për tu ulur. Në vendin e punës, diçka po ndryshon dhe këtë herë për mirë. Rreth 11 qershorit mund të sjellin njohuri të mira. Në shëndet do të ndiheni mirë.

Shigjetari

Në dashuri duhet të tregoni maturi maksimale. Ata që jetojnë një dashuri të madhe prej kohësh duhet të shmangin polemikat e panevojshme. Në vendin e punës, ju jeni nervoz dhe i zhgënjyer, mbase ende jeni duke pritur për një përgjigje në punë. Në shëndet, kjo nuk është dita e duhur për ta tepruar.

Bricjapi

Në dashuri, bëni gjithçka që është e mundur për të shmangur polemikat gjatë fundjavës së ardhshme. Ata që janë në krizë do të donin të zgjidhnin një problem, por është paksa e komplikuar. Në vendin e punës, marrëdhëniet me eprorët dhe kolegët nuk janë shumë të mira. Në shëndet, mos bëni hapa negativ.

Ujori

Të dashuruarit më në fund do të shërohen. Është një kohë e tensionuar, veçanërisht për ata që ende mendojnë për dashurinë e vjetër. Në vendin e punës, dëshironi të bëni projekte të rëndësishme, por në këtë periudhë duhet të pajtoheni me realitetin. Në shëndet, vitaliteti i mirë kthehet.

Peshqit

Është një mundësi e shkëlqyer për të bërë një kërkesë ose për të jetuar një ndjenjë në një mënyrë të thellë. Ata që kanë qenë në krizë për disa kohë duhet të zgjidhin një problem. Mosmarrëveshjet mund të lindin me shenjat e Binjakëve dhe Shigjetarit. Në fushën e biznesit, ju jeni duke pritur për një përgjigje në punë. Yjet favorizojnë provimet. Në shëndet, ndiheni paksa i nënshtruar.

Linku: https://www.ultimora.news/Oroscopo-Paolo-Fox-9-giugno-2021-previsioni-astrologiche-segno-per-segno

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/