Home ShowBiz Photoshop apo plastikë, kush e ‘masakroi’ kështu Ledjanën e Për’Puthen
Photoshop apo plastikë, kush e ‘masakroi’ kështu Ledjanën e Për’Puthen
0

Photoshop apo plastikë, kush e ‘masakroi’ kështu Ledjanën e Për’Puthen

0
0

Ledjana dhe pse prej kohësh nuk është në ekran vijon të trazojë vëmendje e publikut me detajet e saj të fundit.

Ish konkurrentja është mjaft aktive në rrjete sociale. Pas daljes nga programi jemi mësuar ta shikojmë teksa eksperimenton me lookun dhe jo vetëm.

Në postimin e fundit nuk po na u besohet syve se kush e ka masakruar Ledjanën në këtë formë.

Nuk dihet nëse këtë ndryshim në paraqitje e ka nga photoshopi apo nga plastika.

Vajzave iu ndodh shpesh që të dalin nga vetja në momentin që fitojnë pak famët. Në rastin e saj nuk mund të themi se ka dalë nga vetja sepse ndryshimi është kaq drastik sa nuk po arrijmë ta njohim më.

Linku: https://www.instagram.com/p/CP_DrolDYgq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ledjanaprengaa/