Home Tag "18 vjec"

E rëndë, ylli i Tik Tokut vret veten në moshën 18 vjeçare

0
Ylli i Tik Tokut dhe YouTube Dazharia Shaffer ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare pasi kreu vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi i ati i saj i cili tha në një deklaratë se ishte i papërgatitur për vdekjen e saj. “Do të doja shumë që të kishte folur me mua për stresin dhe mendimet që e […]

Rezarta kthehet pas në kohë, nuk do ta besoni si dukej 18 vjeç

0
Të gjithë bëhen nostalgjik për vitet e kaluara dhe shumë herë lundrojnë mes fotosh për të kujtuar momentet më të bukura. Kështu ka bërë edhe Rezarta Shkurta e cila është kthyer disa vite pas në kohë duke sjellë një foto të vjetër të saj kur ishte vetëm 18 vjeç. “18 vjeç seti i parë artistik”, […]