Home ShowBiz Rezarta kthehet pas në kohë, nuk do ta besoni si dukej 18 vjeç
Rezarta kthehet pas në kohë, nuk do ta besoni si dukej 18 vjeç
0

Rezarta kthehet pas në kohë, nuk do ta besoni si dukej 18 vjeç

0
0

Të gjithë bëhen nostalgjik për vitet e kaluara dhe shumë herë lundrojnë mes fotosh për të kujtuar momentet më të bukura.

Kështu ka bërë edhe Rezarta Shkurta e cila është kthyer disa vite pas në kohë duke sjellë një foto të vjetër të saj kur ishte vetëm 18 vjeç.

“18 vjeç seti i parë artistik”, shkruan ajo krahas fotos duke i bërë tag fotografit Fadil Berisha i cili ka realizuar foton e saj.

Rezarta ka ruajtur të njëjtat tipare të bukura dhe vijon të jetë një bionde shumë simpatike ashtu si dikur.

Rezarta

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By0ESE1peYw/